KABÁT TOUR 2020- koncert skupiny Kabát v Plzni

13.10.2020

20:00

Home Monitoring Aréna PLZEŇPopis akce KABÁT TOUR 2020- koncert skupiny Kabát v Plzni

Kabát připravil Turné 2020. Je koncipované doprostřed stadionů, jak se ve světě říká „center stage“. V případě Kabátu to není poprvé, a rozhodně ani naposled. Kapelu tato varianta baví, i když např., jak sami říkají: Mizí možnost se „zašít“ o pauze u aparátu, a vydechnout. Všichni návštěvníci koncertu mají blíže k jevišti. Je to dlouhodobě asi nejatraktivnější varianta z pohledu diváka.

Turné by se mělo repertoárem zásadně lišit v tom, že se budou hrát nové věci z chystaného CD. To kapela doufá, že do Turné 2020 celé dodělá a pokud možno i vydá! A co k chystanému turné říkají: Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj! Dokud s tím nebudeme spokojeni na 100%, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od ledna 2019, a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední! Chceme vydat prostě nejlepší CD!

Poptávku na vozíčkáře pro jednotlivé haly zasílejte na rezervace@tikcetportal.cz s kopií oskenovaného průkazu.Cena:od 450,-


PRODEJ VSTUPENEK KABÁT TOUR 2020- koncert skupiny Kabát v Plzni -Home Monitoring Aréna PLZEŇ

https://www.ticketportal.cz/event/KABAT-TOUR-2020

KABÁT TOUR 2020- koncert skupiny Kabát v Plzni -Home Monitoring Aréna PLZEŇ

Zaslat odkaz na kulturní akci KABÁT TOUR 2020- koncert skupiny Kabát v Plzni -Home Monitoring Aréna PLZEŇ na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Plzni ZDARMA