Křimické léto v Roští:Neckiáda,SD, VR Tribute, Bára Zemanová- Plzeň

15.08.2020

Restaurace U Mže, Zamecká 5, PlzeňPopis akce Křimické léto v Roští:Neckiáda,SD, VR Tribute, Bára Zemanová- Plzeň

Další ze série akcí které jsme pro vás připravili aneb Křimické léto v Roští. Pevně věříme, že se vám bude bohatý program líbit, vybírali jsme více než pečlivě :-) Máte se na co těšit, během léta vystoupí široká škála interpretů různých žánrů a samozřejme jsme také mysleli na ty nejmenší s programem pro děti. Samozřejmě zárukou dobré nálady je spokojené břicho a tak se můžete těšit na různá kulinářská překvapení a osvěžující tekutiny s dominantou piva, které vám u nás chutná.

NECKIÁDA:

Od 14:00 plavba netradičních plavidel, účastnit se mohou všichni kdo se svým korábem nebojí, že se nepotopí :-) registrace možná v den závodu nebo dopředu na facebooku Restaurace u Mže a nebo osobně v restauraci. Výherci prvních třech míst se mohou těšit na zajímavé ceny.


BÁRA ZEMANOVÁ:
pop-rocková kapela z Plzně uskupená kolem zpěvačky Báry Zemanové.

VELVET REVOLVER TRIBUTE:
Plzeňská reinkarnace starých dobrých Velvet Revolver - (Slash, Scott Weilend, Duffy McKagan, Matt Sorum) a to ve speciální sérii koncertů k výročí deseti letech od posledního koncertru.

STEVEN DANIELS:
Rock and Rollový nášup plzeňské bandy.Cena:140 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Křimické léto v Roští:Neckiáda,SD, VR Tribute, Bára Zemanová- Plzeň -Restaurace U Mže, Zamecká 5, Plzeň

KOUPIT VSTUPENKY

Křimické léto v Roští:Neckiáda,SD, VR Tribute, Bára Zemanová- Plzeň -Restaurace U Mže, Zamecká 5, Plzeň

Zaslat odkaz na kulturní akci Křimické léto v Roští:Neckiáda,SD, VR Tribute, Bára Zemanová- Plzeň -Restaurace U Mže, Zamecká 5, Plzeň na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Plzni ZDARMA